Mark Selby v semifinále World Championship

Aktuality Žádné komentáře »

wch16316-e28093-kMark Selby dnes jako první postoupil do semifinále mistrovství světa v Sheffieldu. Mark se kvalifikoval poprvé na mistrovství světa v roce 2005. Od té doby ještě v Crucible Theatre nechyběl. Pro Marka je to třetí semifinále v průběhu těchto let (před tím 2007,  2010). Zatím jeho největším úspěchem v Sheffieldu bylo finále mistrovství světa v roce 2007, kde se střetl s Johnem Higginsem.

Mark v prvním kole mistrovství světa porazil Michaela Whitea 10-9, ve druhém Ali Cartera 13-9 a dnes získal skalp Alana McManuse, když zakončil čtvrtfinálové utkání výhrou 13-5. Proti Markovi se postaví jeden z vítězů zápasu Judd Trump v Neil Robertson. V dalším zápase porazil Ronnie O’Sullivan 13-3 Shauna Murphyho. Čekáme tak na výsledky posledních dvou čtvrtfinálových zápasů: Barry Hawkinse s Dominicem Daleem a již zmíněným Juddem Trumpem s Neilem Robertsonem.

Další informace denně na stránkách Marka www.mark-selby.cz a Snooker blogu na Facebooku.

Rozlosování mistrovství světa 2014

Aktuality Žádné komentáře »

1558557_484087975053146_2234983016738590946_nDnes ve 13.00 hod. našeho letního času bylo v Sheffieldu, s možností sledování přímého přenosu na stránkách World Snooker Official (You Tube), provedeno rozlosování prvního kola světového šampionátu, který začíná již tento týden v sobotu 19. dubna a končí v pondělí 5. května. K nejlepším 16ti hráčům byli určeni losem tito soupeři:

Ronnie O’Sullivan v Robin Hull
Joe Perry v Jamie Butnett
Shaun Murphy v Jamie Cope
Marco Fu v Martin Gould
Barry Hawkins v David Gilbert
Ricky Walden v Kyren Wilson
Mark Davis v Dominic Dale
Ding Junhui v Michael Wasley
Mark Selby v Michael White
Allister Carter v Xiao Guodong
John Higgins v Alan McManus
Stuart Bingham v Ken Doherty
Judd Trump v Tom Ford
Stephen Maguire v Ryan Day
Mark Allen v Michael Holt
Neil Robertson v Robbie Williams

Zápas obhajujícího pětinásobného mistra světa Ronnie O’Sullivana s Robinem Hullem začíná, stejně jako zápas Stuarta Binghama s Kenem Dohertym, v sobotu od 11. hodin. Zápas O’Sullivan v Hull končí ještě v ten den večer.

Zápas Marka Selbyho proti Michaelu Whiteovi uvidíme v pondělí.

První kolo se hraje na best of 19 frames (2 části - 9/10), druhé a čtvrtfinále na best of 25 frames (8/8/9), semifinále na best of 33 (8/8/8/9) a finále na best of 35 frames (8/9/8/10).

Mistrovství světa přenáší Eurosport. Nejnovější informace najdete denně na Markových stránkách www.mark-selby.cz a Fb stránce Snooker blogu.

Dingovo vítězství na China Open

Aktuality Žádné komentáře »

Ding Junhui

Ding Junhui

Ding Junhui se stal včera vítězem China Open v Pekingu, když ve finále porazil Neila Robertsona 10-5. 27letá čínská hvězda tak vyrovnala rekord vyhraných pěti turnajů v sezóně, který držel Stephen Hendry ze sezóny 1990/91. Ding má v letošní sezóně kromě China Open za sebou vítězství na Shanghai Masters, Indian Open, International Championship a German Masters a také před sebou ještě nejprestižněší turnaj roku World Championship, jehož hlavní kola se rozbíhají 19. dubna v Sheffieldu. Ding tak může překonat Hendryho rekord, pokud se mu podaří zvítězit i v tomto posledním turnaji sezóny. Ding společně s trofejí obdržel šek na 85.000 liber.

Design navrhlo N.Design Studio | Stránky SNOOKER BLOG CZ běží na službě eBlog.cz. Založ si blog zdarma!
RSS článků RSS komentářů Přihlásit se