International Championship 2013

Aktuality Napiš komentář

Chengdu 2013Koncem tohoto měsíce se bude upínat naše pozornost stále ještě do Asie, kde se po roce v Chengdu uskuteční bodovaný turnaj International Championship, který společně s Wuxi Classic, Shanghai Masters, Haikou World Open a China Open patří k pěti velkým bodovaným turnajům, které se konají v Číně. Kvalifikace do Chengdu proběhly začátkem října v Barnsley Metrodome ve Velké Británii, ale hlavní kola se již budou odehrávat v Eastern Music Park v Chengu od 27. října do 3. listopadu 2013. Loňským vítězem International Championship se stal Judd Trump, který v napínavém finále zvítězil nad Neilem Robertsonem 10-8. Letošního vítěze se dozvíme v neděli 3. listopadu. Na vítěze čeká hlavní cena v hodnotě 125.000 liber. Z turnaje se odhlásil ze zdravotních důvodů Ali Carter, a snad nebude dlouho trvat doba než se vrátí soutěžit k zelenému stolu. Turnaje se účastní opět řada hvězd a nebude chybět ani obhájce titulu Judd Trump, Ronnie O’Sullivan, Neil Robertson, Ding Junhui a samozřejmě také Mark Selby.

O tomto víkendu končí letní čas a ze začátku budou velmi časné přenosy z Číny. Mark Selby začíná první zápas v pondělí ve 2.30 hod. CET proti Jamie Burnettovi ze Skotska a doufám, že Eurosport bude přenášet i tyto ranní zápasy z Číny v přímém přenosu.

Informace  o průběhu turnaje najdete na Fb stránce Snooker blogu a první Markův pondělní zápas live na jeho stránce http://www.mark-selby.cz/.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

3 Komentářů ke článku “International Championship 2013”

 1. tomáš,

  Myslím, že ide o štvrý najväčší turnaj na okruhu vôbec.
  Som zvedavý, ako to dopadne… či najluxusnejšia stár, ktorá nastúpi: Ronnie O’Sullivan to dokáže vyhrať, či Judd Trump dokáže obhájiť titul, či Ding, ktorého súčasná forma je veľká, nedokáže aj túto udalosť obsadiť pohárom a samozrejme mnohí iní významní adepti.

  Mimochodom, otázka na administrátora… nemáte čírou náhodou informácie o tom, či niektorý zo súčasných hráčov je/sú fajčiari? Zaujímalo by ma - ak áno, ako to riešia, ako vydržia niekedy aj štyri hodiny na scéne vo vypätých situáciách, kedy svoju pozornosť musia upriamovať len a len na stôl a hru…

  Ďakujem.

 2. admin,

  Tomáš: kouření hráčů jde nějak mimo mě, ale jak se tak zamýšlím nad vaším dotazem ohledně toho, tak jsem si vzpomněla, že pár jsem jich viděla s cigaretou o přestávkách a po zápase. V zápase jsou disciplinovaní. A jak se pekelně soustředí!!! :-) Musí a umí si s tím nějak poradit.

 3. tomáš,

  Jimmy White fajčiarom zrejme bude… spomínam si, že na niektorom z turnajov: UK Championship alebo Masters, počas toho, čo bol moderátorom predstavovaný, vytiahol z vrecka elektronickú cigaretu a pred tým, než skráčal dolu schodmi, tak si z nej potiahol.
  Ronnie oSullivan taktiež kedysi fajčil, a o Alexovi Higginsovi sa snáď zmieňovať ani netreba :D
  Mimochodom, samotná predstava toho, že by si v súčasnej dobe hráč na niektorom z turnajov počas času, kým nie je pri stole a odpočíva na svojom mieste, zapálil a nalial, povedzme, nejakého vínka ako kedysi, je celkom zaujímavá.. :D

Design navrhlo N.Design Studio | Stránky SNOOKER BLOG CZ běží na službě eBlog.cz. Založ si blog zdarma!
RSS článků RSS komentářů Přihlásit se