Jak dopadly naše první tři ankety

Ankety Napiš komentář

Jak jsem slíbila, je tu vyhodnocení prvních tří anket a tak se podíváme, jak dopadlo tipování. Chtěla jsem pojmout tyto ankety zábavně a snad se to i dobře bude dařit.

První anketa “Kdo bude hráčem sezóny 2010/11″

anketa1V pátek večer byly v Londýně rozdány ceny za uplynulou sezónu. John Higgins, i přes půlroční zákaz, měl po svém návratu do soutěže výborné výsledky a hlasy fanoušků mu vynesly nejvyšší ocenění. 
S přihlédnutím na jeho sezónu se očekávalo, že by mohl být jedním z největších favoritů. Mark Williams také prokázal neskutečně dobré zlepšení a hlasy hráčů ho vyzdvihly na jednu z cen, kterou mu spousta fanoušků přeje. 
Z pochopitelných důvodů se dostal nejvíce do podvědomí hrdina posledních dvou turnajů a posledních týdnů - Judd Trump. Moc mě potěšilo, že Jack Lisowski se stal “skokanem roku”, protože dojít ve své první sezóně na 52. místo světového žebříčku je prostě úžasný skok správným směrem a budu držet pěsti Jackovi, aby v nové sezóně šel výš a výš. Na druhou stranu Mark Selby, přestože hrál ve všech turnajích a po novém roce měl dobrou formu, vyšel letos naprázdno, třebaže je světovou trojkou. Pamatuji s ním dobré časy a uvidíme, jaká bude pro Marka nová sezóna. U nás nejvíce hlasů získal Mark Selby a Judd Trump.

Druhá anketa ” Nejvyšší break šampionátu”

anketa2Už víme, že nejvyšší break šampionátu 138 zahrál Mark King a také Ding Junhui. Ukázalo se, že Ronnie O’Sullivan si drží stále velkou důvěru, ale také John Higgins a Judd Trump.

Třetí anketa ” Nejvíce populární hráč šampionátu”

anketa3aZde opět vyhrál s převahou Ronnie O’Sullivan. Musím však také vyzdvihnout Judda Trumpa, Johna Higginse, Marka Selbyho a Stephena Hendryho. Objevilo se také pět hlasů pro jiné hráče. Podstatné je, že nás snooker baví. Díky Eurosportu můžeme sledovat přímé přenosy z hlavních turnajů a doufejme, že počet přenášených akcí ještě poroste. A díky nabitému kalendáři, který dává příležitost všem hráčům se zapojit a vylepšovat své pozice ve světovém žebříčku, máme možnost se seznámit i s dalšími tvářemi snookerového světa.

Ankety pokračují. Děkuji za vaše hlasy.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Komentáře ke článku jsou ukončené.

Design navrhlo N.Design Studio | Stránky SNOOKER BLOG CZ běží na službě eBlog.cz. Založ si blog zdarma!
RSS článků RSS komentářů Přihlásit se