Mark Selby v boji o titul UK Championship

Aktuality, Názory Napiš komentář

uk-champs-12sf134-e28093-kopieDnešním dnem vyvrcholí druhý největší bodovaný turnaj UK Championship. Je to velmi jedinečný den, ve kterém se mi neustále promítají okamžiky Markových zápasů z celého týdne. A mezi nimi jeho včerejší postup do finále, když porazil Marka Davise 9-4.

Mark tím znovu získal post světové jedničky a dnes může vyhrát tento prestižní turnaj. Jeho soupeřem nebude nikdo jiný než Shaun Murphy. Oba hráči se velmi dobře znají a očekávám velmi tvrdý boj o titul.

Co to všechno podle mě znamená? Myslím si, že opětovné nabytí světové jedničky pomůže nyní Markovi zvednout potřebně sebevědomí. Mark již má zkušenost s tlakem, který to přináší a všechno si bude více užívat. Mark se musel podrobit koncem loňské sezóny léčení vážného zranění krku, nemohl trénovat, ale navzdory tomu se mu krátce po nástupu do nové sezóny podařilo již koncem srpna obhájit titul na Paul Hunter Classic v Německu a dostat se do dalšího finále PTC v Antverpách. Mark je fantasticky všestranný hráč.

UK Championship je slavným a velmi prestižním turnajem v UK s vysokými prize money. Na vítěze čeká 125 000 £ a 8 000 bodů do žebříčku. Věřím slovům Marka, že nikdy nehrál pro peníze, ale vždy pro hru samotnou. A o to víc mu budu přát, aby dnes večer zdvihl tu trofej.  Pro jeho splněný sen, pro ten neopakovatelný pocit z vítězství, pro naši společnou radost, pro moje šťastné slzy v očích.
———
Finále na best of 19 frames začíná dnes první session v 15.15 hod. a druhá v 21.00 hod. našeho času.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Jeden komentář ke článku “Mark Selby v boji o titul UK Championship”

  1. sakmikok,

    Zvladnul to!
    Gratulace vsem selbistum :-)

Design navrhlo N.Design Studio | Stránky SNOOKER BLOG CZ běží na službě eBlog.cz. Založ si blog zdarma!
RSS článků RSS komentářů Přihlásit se