Mark Selby ve čtvrtfinále Shanghai Masters

Aktuality Napiš komentář

sma-1338Pokaždé, když začíná turnaj Shanghai Masters, tak si vzpomenu na to, že to byla v roce 2007 první událost Markových začínajících stránek a já jsem měla tenkrát jako nyní volno, abych sledovala turnaj. Mark došel tehdy do semifinále turnaje a byl to skvělý začátek jeho sezóny. Markovi se v Šanghaji daří a do semifinále se ještě dostal v roce 2008 a 2010. Musím však zmínit nezapomenutelný rok 2011, když Mark tento turnaj vyhrál. Ve finále porazil Marka Williamse 10-9 a stal se světovou jedničkou. Byl to další velký okamžik v jeho profesionální kariéře.

Letos, stejně jako roky předtím, jdu opět s Markem turnajem a Mark bude zítra hrát ve čtvrtfinále. První zápas vyhrál nad čínskou nadějí Lin Shuaiem 5-2 a dnes na netelevizním stole si musel poradit s Robertem Milkinsem. Mark ztrácel v zápase na best of 9 framů, otočil z 2-4 na 4-4, a v závěrečném frame vyčistil barevné až po černou a to rozhodlo. Už mockrát jsem se přesvědčila, že Mark má nervy ze železa a to se dnes potvrdilo. Měla jsem velkou radost z jeho postupu já i naše rodina.

Zítra odpoledne hraje o postup do semifinále s Barry Hawkinsem. Nebude to lehký zápas, ale těšíme se na to a budeme držet Markovi pěsti.

A jak vypadá vypadá zítřejší program? Tady je rozpis zápasů, které lze sledovat celé na Eurosport playeru:

8.30 hod.
Mark Davis v Xiao Guodong
Kyren Wilson v Michael Holt

13.30 hod.
Mark Selby v Barry Hawkins
Neil Robertson v Ding Junhui

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Jeden komentář ke článku “Mark Selby ve čtvrtfinále Shanghai Masters”

  1. Aladin,

    Ano mas pravdu helena bol to tazky zapas s milkinsem ale ako vo Furthe v ho dal v rozhodujucom frame tak aj v sanghaji teraz bude mat co robit s hawkinsom

Design navrhlo N.Design Studio | Stránky SNOOKER BLOG CZ běží na službě eBlog.cz. Založ si blog zdarma!
RSS článků RSS komentářů Přihlásit se