Mark Selby ve finále World Championship

Aktuality Napiš komentář

wchsf262Mark Selby postoupil po fantastickém výkonu v semifinále, kde porazil Neila Robertsona 17-15, do finále mistrovství světa. Byl to nádherný zápas, kde oba hráči dokazovali své nejlepší kvality. Mark se ve finále střetne s Ronnie O’Sullivanem, který v semifinále zvítězil nad Barry Hawkinsem 17-7.

Finále je naplánováno na nedělní odpoledne a večer a bude se dohrávat zítra, v pondělí 5. května, kde jsou na řadě další dvě sessions. Před hráči je dlouhý zápas na best of 35 frames.

Jistě se všichni na tento poslední zápas sezóny moc těšíme. V roce 2007 se Mark dostal poprvé do finále World Championship s Johnem Higginsem. Byl to odrazový můstek pro jeho nastupující hvězdnou kariéru. Po tomto mistrovství světa vznikly jeho stránky www.mark-selby.cz, a to byl začátek naší spolupráce. Od té doby jsem byla s Markem při všech jeho zápasech. Během těchto sedmi let na sobě Mark nesmírně zapracoval, stal se světovou jedničkou, vyhrál 3x prestižní Masters a také UK Championship a teď je před ním jeden z nejtěžších úkolů - vyhrát světový šampionát, a tím by se také mohl dostat mezi malou skupinu hráčů, kteří vlastní trofeje tří největších turnajů - Masters, UK Championship a World Championship. Proti Markovi se ve finále postaví obhájce mistrovského titulu a jeho pětinásobný vítěz Ronnie O’Sullivan. Mark však je už dnes velmi zkušený a vyzrálý hráč se správně nastartovanou formou. Má velké šance dojít až na samý vrchol. A my k tomu držíme pěsti.

———–

Vážení čtenáři Snooker blogu, je mi líto, že vám nejdou odesílat komentáře k jednotlivým článkům, což jsem zjistila až nyní. Na odstranění závady se pracuje. Z toho důvodu zde otiskuji přímo komentář od Hany.

Hana
Finálový zápas bude jistě napínavý a i když je Ronnie u většiny diváků téměř jasným vítězem, šance mají oba hráči. U takto dlouhých zápasů není nikdy jasno dopředu. Mark se neuvěřitelně vypracoval za těch několik let a svou vlastní pílí se stal skutečně špičkovým hráčem. A protože každý hráč potřebuje ke hře i dobrou pohodu, Markovi dávaly naději a podporu jeho stránky, kterých si velice váží a pravidelně sleduje jejich aktualizaci. A že jsou skutečně dobré, o tom svědčí i skutečnost, že je navštěvuje stále, dokonce i v době, kdy se před 3 lety oženil :- )). I přes doprovod své manželky a někdy i její rodiny na důležité zápasy si rád přečte povzbudivá slova, která zde najde pro každý zápas a uznání po jeho skončení. Přeji mu, aby mu pomáhaly i nadále a aby svůj vysněný titul mistra světa získal.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Komentáře ke článku jsou ukončené.

Design navrhlo N.Design Studio | Stránky SNOOKER BLOG CZ běží na službě eBlog.cz. Založ si blog zdarma!
RSS článků RSS komentářů Přihlásit se