Mark Selby vítězem Antwerp Open 2013

Aktuality Napiš komentář

Mark Selby s trofejí

Mark Selby s trofejí

Mark Selby vyhrál Antwerp Open 2013, když v nedělním finále porazil Ronnie O’Sullivana 4-3.  V Lotto Aréně šel do vedení až na 3-1 Ronnie O’Sullivan, ale Markovi se podařilo vyrovnat vynikajícím breakem 133. V rozhodujícím frame O’Sullivan minul černou z bodu za stavu 36-0 a Mark využil příležitost a nepustil už O’Sullivana ke stolu. Mark Selby vyhrál poslední frame se 77. Antwerp Open je první Markův titul vyhraný v této sezóně a společně s trofejí si Mark odváží hlavní cenu v hodnotě 25.000 Eur.

Pro Marka je toto vítězství dobrou předzvěstí o jeho dobrém načasování formy před velkými turnaji, které ho nyní čekají. Zítra, v úterý 19. listopadu, se představí nový turnaj Champion of Champions v Coventry, koncem měsíce  listopadu pak začíná UK Championship v Yorku a po Novém roce v lednu Masters. U obou turnajů Mark bude obhajovat prvenství.

Pro World Snooker řekl Mark Selby: “Pokaždé, když hrajete s Ronniem, musíte hrát svou hru. Od ztráty 3-1 jsem hrál opravdu dobře. Nikdy to nevzdávám, ale neočekával jsem, že dostanu ještě jednu šanci k rozhodnutí zápasu.”
Ronnie O’Sullivan řekl: : “Nikdy nemám rád prohry, ale jsou součástí sportu. Je ještě mnoho turnajů před námi a doufám, že brzy přijde vítězství. Užívám si nyní zapojení do velkých zápasů a soutěžení proti nejlepším hráčům.”

Poslední European Tour 8 před Grand Final se koná  6. až  9. února 2013 v Polsku.

(zdroj rozhovoru: World Snooker 17. listopadu 2013)

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Jeden komentář ke článku “Mark Selby vítězem Antwerp Open 2013”

  1. tomáš,

    Zdravím.. chcel by som sa opýtať, či neviete náhodou o nejakom stream či kanále, kde bude vysielaný turnaj Champion of Champions, teda kde by som si ho mohol následne pozrieť.
    Ďakujem.
    S pozdravom.

Design navrhlo N.Design Studio | Stránky SNOOKER BLOG CZ běží na službě eBlog.cz. Založ si blog zdarma!
RSS článků RSS komentářů Přihlásit se