Nabitý snookerový kalendář

Aktuality Napiš komentář

shaf21Snookerový kalendář je opravdu nabitý událostmi, což sami dobře posoudíte podle toho, co se všechno ještě hraje do konce roku. Podíváme se nyní především na listopad. Zítra začínají hlavní kola European Tour 6 v Gloucesteru, které poběží do neděle 10. listopadu. Tato událost nese název Kay Suzanne Memorial Cup a jistě už se o ní nemusím rozpisovat. Letos probíhá třetí ročník. Vítězem prvního ročníku byl Ronnie O’Sullivan, který ve finále porazil Matthew Stevense 4-2 a druhý ročník vyhrál John Higgins, který zvítězil nad Juddem Trumpem také 4-2. Cena pro vítěze letos činí 20.000 liber.

European Tour pak pokračuje v Belgii, kde od 15. do 17. listopadu proběhne Antwerp Open. Tam čeká výhra v podobě 25.000 liber. Všechny zápasy Evropean Tour jsou na best of 7 frames.

A posuňme se ještě dál, neboť od 19. do 24. listopadu je zde nový turnaj - Champion of Champions v Ricoh Areně v Coventry (Anglie). Pozvánkový turnaj navštíví ti nejlepší hráči. Celá šestnáctka začne prvním kolem na best of 7 frames a pak bude následovat čtvrtfinále a semifinále na best of 11, a v neděli pak finále na best of 19 frames. Ve hře je 100.000 liber pro vítěze. Doufám, že tento turnaj budeme moci vidět také u nás a ne jen diváci s ITV4.

Listopad zakončí start UK Championship v Yorku. Tato prestižní událost, kde vítěz obdrží 150.000 liber, se koná od 26. listopadu do 8. prosince. Mark Selby obhajuje titul z loňska, kdy ve finále porazil Shauna Murphyho 10-6. Turnaj bude přenášen Eurosportem.

O snookerovém dění budete nacházet opět informace na Snooker blogu a Markových stránkách

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Jeden komentář ke článku “Nabitý snookerový kalendář”

1. Tomáš,

Pre všetkých fanúšikov, ktorí majú záujem o živé streamy turnaju Kay Suzanne Memorial Cup, pri ktorom, žial, eurosport abstinuje, prikladám linky:

European Snooker Tour 2013 (Table 1)
    European Snooker Tour 2013 (Table 2)

Streamy sú vo viac než priatelnej kvalite, a tak sú príjemne pozeratelné…

S pozdravom Tomáš.

Design navrhlo N.Design Studio | Stránky SNOOKER BLOG CZ běží na službě eBlog.cz. Založ si blog zdarma!