O’Sullivanův úspěch na PHC 2013

Aktuality Napiš komentář

Ronnie O'Sullivan a Gerard Greene

Ronnie O'Sullivan a Gerard Greene ve finále PHC

Ronnie O’Sullivan se stal vítězem čtvrtého turnaje European Tour, Paul Hunter Classic, ve Fürthu v Německu. Oblíbený turnaj měl opět velkou návštěvnost a tradiční vysokou úroveň.  O’Sullivan se střetl ve finále s Geraldem Greenem, kterého porazil 4-0 s breaky 92, 69, 61 a 110. Greene byl poprvé ve své kariéře ve finále bodované události.  O’Sullivan získal s trofejí cenu pro vítěze v hodnotě 25.000 Eur.

Paul Hunter Classic je turnajem velmi dobře dostupným z Prahy a je vždy příležitostí pro mě a Helu jet podpořit Marka, pro kterého to byla další vydařená účast na turnaji. Mark byl ve finále již v roce 2008, když jsem tento turnaj navštívila poprvé. A stal se jeho vítězem v roce 2011. Vítězství pak o rok později obhájil. Letos Marka zastavil až v semifinále Ronnie O’Sullivan, který postoupil s výsledkem 4-2. Mark nám udělal velkou radost a můžete s námi jít příštími jeho turnaji a těšit se na další informace na jeho stránce www.mark-selby.cz .

Dalším Markovým turnajem bude Six Red Championship v Thajsku od 2. do 7. září.

(foto: Christian Hauburg)

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

2 Komentářů ke článku “O’Sullivanův úspěch na PHC 2013”

  1. Tomáš,

    genius at work forever :)

  2. Aladin,

    Ano mas pravdu bol to dobry turnaj len ty starsi ludia si mali vypinat mobili a prazne flase nedavad pod nohy a potom iba padali organizacia bola slaba take nieco by sa v anglicku nestalo.a romnie ten ma sklamal jeho pristup k fanusikom bol hrozny ked dohral zapas tak utekal ako zmyslu zbaveny hlava nehlava . A fanusikovia niektory mi pripadali keby sa tomu nerozumeli tlieskali ako sa im chcelo hrac odohral strk ako ze bol pekny ale co stoho ked mu nevysla nahravka na druhu gulu. Najlepsi zapasi co boli tak tl boli co hral mark s robertom milkinsom a aditya mehta to si este mark ku mne sadol popri zapase

Design navrhlo N.Design Studio | Stránky SNOOKER BLOG CZ běží na službě eBlog.cz. Založ si blog zdarma!
RSS článků RSS komentářů Přihlásit se