Players Championship Grand Final 2014

Aktuality Napiš komentář

go26Nejbližší událost, kterou budeme společně sledovat, je Players Championship Grand Final, která se uskuteční od úterý 25. do soboty 29. března 2014 v Guild Hall v Prestonu. V této události bude 32 nejlepších hráčů žebříčku Order of Merit (24 z Evropské tour a 8 z Asijské tour) bojovat o cenu pro vítěze, která je 100.000 liber.

Do Prestonu cestuje také světová dvojka Mark Selby. Mark k tomu řekl: “Mám ustálenou formu v této sezóně, ale chtěl bych vyhrát více turnajů. Měl jsem velkou šanci vyhrát UK Championship a poté Masters. Opravdu se těším na turnaj v Prestonu. Mám ho spojený s Grand Prix a stále si myslím, že to bylo jedno z nejhezčích míst na okruhu. Škoda, že jsme ho opustili. Bylo zde mnoho skvělých turnajů a finálových kol. Preston je moc pěkné město a rád se tam vrátím.”

Markův první zápas proti Davidu Gilbertovi začíná ve středu 26. března večer. Více informací najdete na www.mark-selby.cz a Snooker blogu na Facebooku. Turnaj bude přenášet Eurosport. Všechny zápasy se hrají na best of 7 frames.

Kromě Marka zde uvidíte další hvězdy včetně Ronnie O’Sullivana, Marka Allena, Ricky Waldena, Dinga Junhui, Johna Higginse, Marka Williamse, Shauna Murphyho a Judda Trumpa.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Komentáře ke článku jsou ukončené.

Design navrhlo N.Design Studio | Stránky SNOOKER BLOG CZ běží na službě eBlog.cz. Založ si blog zdarma!
RSS článků RSS komentářů Přihlásit se