Rychle zpátky do Pekingu na China Open

Aktuality Napiš komentář

china-open-2014Sotva skončilo PTC Grand Final v UK, na hráče čeká další bodovaný turnaj v čínském Pekingu. Je až neuvěřitelné, jak krkolomný termín má letos pro hráče turnaj China Open. který začíná již zítra, v pondělí 31. března a končí v neděli 6. dubna. Turnaje jsou na sebe přilepeny a po skončení Číny zbývá jen pár dní do kvalifikací na nejočekávanější turnaj roku, jakým je mistrovství světa. Kvalifikace začínají totiž 8. dubna v Sheffieldu. Samotné mistrovství světa pak poběží v Sheffieldu od 19. dubna do 5. května 2014.

China Open se poprvé konala v roce 2005. Jeho vítězem se tehdy stal Ding Junhui, který porazil ve finále Stephena Hendryho 9-5. Od té doby se jezdí do Číny každý rok. Čína má dnes již pět velkých bodovaných turnajů. Beijing Students University Stadium bude tak i letos svědkem dalšího ročníku tohoto turnaje. Hrát se bude na šesti stolech. Do čtvrtfinále budou zápasy na best of 9 frames, semifinále na best of 11 frames a finále na best of 19 frames.

Zápasy bude přenášet Eurosport.

První zápas Marka Selbyho proti Stuartu Carringtonovi je naplánovaný na úterý od 13.30 hod. CEST. Více informací o průběhu turnaje najdete na jeho stránce www.mark-selby.cz a Fb stránce Snooker blogu.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Komentáře ke článku jsou ukončené.

Design navrhlo N.Design Studio | Stránky SNOOKER BLOG CZ běží na službě eBlog.cz. Založ si blog zdarma!
RSS článků RSS komentářů Přihlásit se